Poniedziałek, 18 maja 2009
54. Międzynarodowe Targi Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru247
500 wystawców (400 według materiałów prasowych z konferencji prasowej z 5 maja) z 31 krajów, powierzchnia wystawiennicza 11 tys. mkw., a po 15-letniej przerwie do pałacowych sal powracają wystawcy z Chin: wydawcy i drukarze. Za kilka dni rozpoczynają się 54. Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie. Jakie będą? To pytanie zadaje sobie wiele osób, o czym świadczyła chociażby frekwencja na wspomnianej konferencji, która odbyła się w Centrum Prasowym PAP (o kolejnej, która ma się tam odbyć 19 maja o godz. 11, strona internetowa Ars Polony jednak milczy) . Gościem honorowym jest obchodząca w tym roku 60-lecie istnienia Rada Europy. – Na targach chcemy zaprezentować Radę przez pryzmat jej działań. Rada jest organizacją międzyrządową zajmującą się wszystkimi ważnymi problemami nurtującymi społeczność europejską. Targi są okazją, aby pokazać publikacje Biura Informacji RE (BIRE), m.in. najnowszą „60 lat Rady Europy: tworzenie i stosowanie standardów prawnych” – mówiła podczas konferencji dr Hanna Machińska, dyrektor BIRE. Ewa Januszewicz, koordynator programów BIRE, szerzej …
Wyświetlono 25% materiału - 156 słów. Całość materiału zawiera 626 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się