Czwartek, 12 kwietnia 2007
13. Targi Wydawców Katolickich
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru192
Już w piątek, 13 kwietnia, na warszawskich Stegnach rozpocznie się trzynasta edycja Targów Wydawców Katolickich. Potrwają do niedzieli, udział w nich weźmie ponad osiemdziesięciu wystawców z Polski, gościem honorowym będą z kolei wydawcy katoliccy z Niemiec, Austrii i Szwajcarii skupieni w Stowarzyszeniu Mediów Katolickich (w sumie osiemnaście domów wydawniczych). Jak podano w komunikacie prasowym, na targach pojawią się „podobnie jak w latach poprzednich (…) Libreria Editrice Vaticana z Włoch – Edizioni San Paolo z Francji – Sarment Edition de Jubile oraz Presses de la Renaissance”. Zatrzymajmy się przez chwilę przy gościu honorowym. „Niemieckie SMK (Katholischer Medienverband) skupia około 200 konfesyjnych firm z branży medialnej. Spektrum tematyczne jest bardzo rozległe – wśród członków jest księgarnia specjalistyczna, wielki koncern medialny i wydawnictwo komercyjne, lecz także gazeta diecezjalna oraz agencja reklamowa. „Stowarzyszenie reprezentuje interesy tych zróżnicowanych środowisk, zajmując w społeczeństwie i Kościele stanowisko w kwestiach polityki na rynku mediów. Wspiera swych członków w ich zaangażowaniach w środowisku medialnym i stara się o propagowanie w nim wartości chrześcijańskich. Poszczególne związane ze (…) stowarzyszeniem grupy – redaktorzy, księgarze i wydawcy czasopism – uzyskują dzięki niemu adekwatne środki obrony …
Wyświetlono 25% materiału - 183 słów. Całość materiału zawiera 734 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki