Wtorek, 22 marca 2016
Mobilna Nowa Era
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru429-430
Rebel.to, czyli edukacyjna aplikacja mobilna wydawnictwa Nowa Era zadebiutowała na rynku we wrześniu 2015 roku. Obecnie korzysta z niej ponad 150 tys. gimnazjalistów. Jednocześnie Rebel.to jest najpopularniejszą bezpłatną aplikacją edukacyjną w Google Play oraz AppStore. W skrócie, aplikacja zawiera fiszki edukacyjne przygotowane na podstawie blisko stu podręczników do dziewięciu przedmiotów gimnazjalnych. Rebel.to. opiera się na funkcjonalnościach z popularnych serwisów społecznościach. Logując się do aplikacji każdy użytkownik zapisuje się do swojej klasy. Jeśli jeszcze jej nie ma - może ją stworzyć i zaprosić do niej znajomych. Bogato prezentuje się też oferta dodatkowych funkcjonalności - po zalogowaniu użytkownik ma do dyspozycji plan lekcji oraz terminarz zadań, który sam w sobie jest skutecznym miejscem promocyjno-informacyjnym. Można w nim dodać informacje o dodatkowym wydarzeniu np. premierze jakiegoś produktu bądź wydarzenia. Rebel.to przypomni użytkownikowi o akcji - 24 i 12 …
Wyświetlono 25% materiału - 135 słów. Całość materiału zawiera 541 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się