Wtorek, 30 września 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru391
Znany ze swej wielkiej aktywności Jerzy Okuniewski, prezes sieci księgarskiej Książnica Polska, tym razem zaangażował się w organizację cennej i interesującej imprezy, jaką był Przegląd Wydawnictw Regionalnych, zatytułowany „Moje – Twoje – Nasze”. 19 września odbyła się szósta edycja tego barwnego kiermaszu w zabytkowym atrium Starego Ratusza w Olsztynie. W tym zmodernizowanym budynku mieści się Wojewódzka Biblioteka Publiczna, główny organizator Przeglądu, w pomieszczeniach której odbywały się spotkania towarzyszące i zaprezentowano wystawy. Podczas konferencji, która była częścią programu Przeglądu, Anita Romulewicz, kustosz i kierownik Działu Informacyjno-Bibliograficznego olsztyńskiej biblioteki, szczegółowo i sugestywnie zaprezentowała ocalone skarby, znajdujące się obecnie z zbiorach książnicy. Z tym wystąpieniem świetnie korespondował referat Bernharda Kwoki ze Stiftung Martin-Opitz-Bibliothek z Herne w Nadrenii Północnej-Westfalii, który omówił zbiory książek z Prus Wschodnich przechowywanych w niemieckiej bibliotece. Było to również wprowadzenie do wystawy prezentującej …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 533 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się