Poniedziałek, 23 stycznia 2012
Biblioteka Narodowa rejestruje
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru319
W serwisie www.rynek-ksiazki.pl 12 stycznia ukazał się materiał pod tytułem „Rekordowa liczba tytułów”. W tym krótkim tekście znalazła się następująca wypowiedź dyrektora Biblioteki Narodowej, dra Tomasza Makowskiego: „Łącznie w ‘Przewodniku Bibliograficznym’ odnotowaliśmy do końca grudnia ponad 33,5 tys. tytułów książek wydanych w ubiegłym roku. (…) Jest to znacznie więcej niż przed rokiem, kiedy zarejestrowaliśmy 31,5 tys. tytułów czyli o ponad 2000 mniej. Biorąc jednak pod uwagę, że wydawcy będą jeszcze nadsyłać zeszłoroczne tytuły przez kilka miesięcy, możemy się spodziewać, że liczba tytułów wydanych w roku 2011 może sięgnąć …
Wyświetlono 25% materiału - 88 słów. Całość materiału zawiera 354 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się