Niedziela, 3 kwietnia 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru297
 „Wierzę, że uda nam się poprawić stan czytelnictwa w Polsce. Deklaruję w tej sprawie swoją pomoc” – zapewniła Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska członków Komitetu Patronów Republiki Książki na spotkaniu, które odbyło się 30 marca w Pałacu Prezydenckim. Uczestniczyli w nim ministrowie: kultury – Bogdan Zdrojewski oraz edukacji – Katarzyna Hall. Podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim minister Zdrojewski przedstawił dotychczasowe działania MKiDN, a zwłaszcza Programu Biblioteka+, wchodzącego w skład zainaugurowanego w lutym Wieloletniego Programu Rządowego Kultura+. Budżet zaplanowanego na lata 2011-2015 programu wynosi 516 mln zł, z czego na część „Biblioteka+. Infrastruktura bibliotek” …
Wyświetlono 25% materiału - 93 słów. Całość materiału zawiera 374 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się