Poniedziałek, 29 grudnia 2008
Na Stary i… Nowy Rok
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru237
Kiedy piszę do Państwa te słowa, na stronach serwisu Rynek-Książki.pl panuje ruch jak w tygodniu, choć to przecież przedświąteczna niedziela. Zaktywizowani przez wydawców czytelnicy, a także – jak można mniemać – „tylko” ich przyjaciele oddają głosy na książki mijającego roku. Te, które wybrane zostały książkami miesiąca „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” i z których jego redakcja wybrała, tak, tak… Książki Roku. W 2008 po raz pierwszy takie prawo mają również Internauci. I – jak można się przekonać – skrzętnie zeń korzystają. Do kogo uśmiechnie się szczęście, czas pokaże. A dowiemy się o tym już 1 stycznia 2009 roku. U jego zarania najprzeróżniejsze myśli cisną mi się w głowie. Bywa, że o kondycję branży jestem zdumiewająco spokojny, wierząc w menedżerskie zdolności jej przedstawicieli, którzy w obliczu (wyrzućmy wreszcie to słowo) kryzysu staną na wysokości zadania i zdołają umiejętnie dokonać alokacji posiadanych środków (pisze o tym kilkanaście stron dalej Tomasz Nowakowski). Bywa że o nadchodzącym roku myślę z przerażeniem, widząc jak w zbiorowym zagubieniu poruszają się na oślep także ci, których podejrzewałem o hart ducha i głowę na karku. Pocieszające …
Wyświetlono 25% materiału - 176 słów. Całość materiału zawiera 707 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się