Poniedziałek, 3 października 2011
24. Międzynarodowe Targo Książki w Moskwie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru310
W dniach 7-12 września, na terenie dawnego wszechrosyjskiego centrum wystawowego, ale w nowym pawilonie odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Książki w Moskwie. Na powierzchni 36 tys. mkw. swoją ofertę zaprezentowały 1572 firmy. W targach wzięły udział wydawnictwa i firmy związane z branżą wydawniczą z 57 krajów. W programie towarzyszącym znalazło się ponad 500 najrozmaitszych wydarzeń, w tym spotkania z autorami, warsztaty, wykłady, fora, wystawy i inne. W ciągu sześciu targowych dni zaprezentowano ponad 200 tys. publikacji wydanych w kilkudziesięciu językach. W sumie targowy pawilon odwiedziło ponad 180 tys. osób. Gościem honorowym tegorocznej edycji, zresztą po raz pierwszy w historii moskiewskiej imprezy, były Włochy. Również po raz pierwszy w programie moskiewskich targów znalazła się, zaplanowana i przeprowadzona na dużą skalę …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 481 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się