Poniedziałek, 19 września 2011
Wątpliwości po konferencji W.A.B.
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru309
– Nie zepsujemy W.A.B. – zapowiedział Maciej Szymański, prezes NFI Empik Media & Fashion na konferencji prasowej, która odbyła się 12 września w siedzibie Instytutu Teatralnego w Warszawie. Całe spotkanie poświęcone było prezentacji planów na przyszłość warszawskiej oficyny. Wydarzenie, w którym uczestniczyły dwie instytucje kultury – czyli samo W.A.B. oraz jej prezes Beata Stasińska – jak określił je rozpoczynający konferencję Maciej Nowak – dyrektor Instytutu Teatralnego, sprowokowały z kolei ostatnie zmiany własnościowe, w wyniku których 23 sierpnia 87,5 proc. udziałów W.A.B. przeszło w posiadanie właściciela m.in. sieci detalicznej Empik. Warto podkreślić, że W.A.B. jest jak do tej pory jedyną z przejętych w ostatnich miesiącach firm, które weszły w skład nowopowstałej grupy wydawniczej Empiku, która zorganizowała specjalną konferencję prasową w celu poinformowania o swoich planach rozwoju. Oczywiście spotkanie skierowane było głównie do mediów, choć pojawiło się na nim zupełnie pokaźne grono współpracowników wydawnictwa, w tym autorów i tłumaczy, także osób oficynie po prostu życzliwych, choć trzeba przyznać, że nie zabrakło tu także konkurencji. Prezes Beata Stasińska, stwierdziła, że przejście pod skrzydła EM & F otwiera nowy rozdział w historii W.A.B., a także stanowi gwarancję dalszego owocnego …
Wyświetlono 25% materiału - 185 słów. Całość materiału zawiera 742 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się