Poniedziałek, 20 stycznia 2020
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 514 (1/2020)
– Wrocławskie Targi Dobrych Książek w swojej historii przeszły przez różne miejsca we Wrocławiu. Tadeusz Deptuła, dyrektor handlowy wydawnictwa Arkady powiedział, że są to targi wędrujące… – Może były wędrujące, ale od czterech lat są już w tym samym miejscu, czyli w Hali Stulecia, a przed tym dwie edycje odbyły się w pobliskim Pawilonie. Teraz już jestem pewna, że Hala Stulecia to jedyne miejsce we Wrocławiu, gdzie takie duże targi mogą się odbywać. W tym roku mamy 170 wydawców i jest to ciężka praca mojego zespołu, który pracuje przez cały rok, a szczególnie Marty Kiewel. Tym bardziej, że w tym roku połączyliśmy targi Dobre Strony, czyli targi książki dziecięcej i młodzieżowej z Wrocławskimi Targami Dobrych Książek, co było chyba dobrym posunięciem z paru powodów, chociażby z takiego, że po raz pierwszy mogliśmy ufundować obie nagrody finansowe, bo do tej pory Pióro Fredry nie było nagrodą finansową. – Wydawcy, którzy otrzymali nagrody w obu kategoriach mają obowiązek… – Mają obowiązek za te pieniądze wydać książki. Nie mogą ich przejeść, nie mogą spłacić …
Wyświetlono 25% materiału - 157 słów. Całość materiału zawiera 630 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się