Poniedziałek, 4 listopada 2024
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 628 (20/2024)
Jak pan, jako organizator kolektywnego polskiego stoiska, ocenia naszą obecność na targach we Frankfurcie? Czy cele i zadania, jakie sobie przed Frankfurtem postawiliście jako organizator, zostały zrealizowane? W przypadku targów organizowanych dla podmiotów branżowych, a do takich – obok Londynu i Bolonii – należy Frankfurt, zadaniem Instytutu Książki jest stworzenie najlepszych warunków dla wydawców w ramach stoiska kolektywnego. W tym roku liczba wystawców z Polski była rekordowa (63 instytucje). Cieszymy się, że na stoisku panował duży ruch; część wystawców miała spotkania od rana do zamknięcia targów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się polskie książki dla dzieci. Rozmawiałem z polskimi wystawcami, znam ich zdanie na temat polskiego stoiska i sądzę, że spełniliśmy oczekiwania. Miejmy nadzieję, że te wszystkie spotkania branżowe zaowocują nowymi przekładami i edycjami polskiej literatury w innych krajach. Staramy się – nie tylko poprzez targi – wzmacniać działania wydawców. Temu służą programy Instytutu Książki, np. Program Translatorski. Po raz pierwszy na targach zaprezentowaliśmy nie jeden, lecz trzy katalogi z najciekawszymi książkami z Polski. Obok tradycyjnego katalogu „New Books from Poland”, w którym przedstawione zostały …
Wyświetlono 25% materiału - 173 słów. Całość materiału zawiera 694 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się