Wtorek, 19 września 2023
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 601 (17/2023)
Jak organizatorzy oceniają zakończoną właśnie imprezę? Targi były udane, bardzo udane i jesteśmy jako organizatorzy zadowoleni. Część wydawców też jest zadowolona, a część zadowolona bardzo. Ochrona poinformowała, że szacuje frekwencję na 35 tys. osób, co jak na trzydniową imprezę jest bardzo przyzwoitą liczbą. Były to dwa razy większe Targi niż przed rokiem w Arkadach Kubickiego, frekwencja była też ponad dwa razy większa, bo zeszłoroczna wynosiła 15 tys., a wydawcy ocenili ją jako słabą. Mam tylko pewien niedosyt, że było zbyt mało autorów. Wynikało to zapewne z faktu, że było tylko kilkanaście książek premierowych, a przy tym kilku dużych wydawców wystąpiło z ofertą wyprzedażową, która cieszyła się zresztą dużym powodzeniem. Niewątpliwie taka impreza musi okrzepnąć! Na pewno wśród czytelników będzie popularna, ale musi też na dobre zaistnieć w kalendarzu wydawców. Teraz jest już na tyle duża, na tyle znacząca, poważna i licznie odwiedzana, że wydawcy będą planować nowości na koniec wakacji i początek roku szkolnego, z bogatszym programem. Zaraz po naszych Targach odbywają się Gdańskie Targi Książki, które dojrzewają do wysokiej rangi, powstaje więc coraz więcej poważniejszych wydarzeń i mam …
Wyświetlono 25% materiału - 179 słów. Całość materiału zawiera 719 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się