Poniedziałek, 20 stycznia 2020
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 514 (1/2020)
– Z pana wystąpienia na wieczornej gali Nagrody Pióra Fredry przebijała duma z osiągnięć miasta… – Wrocław prezentuje się od wielu lat jako miasto kultury, z uzyskanym wcześniej tytułem Europejskiej Stolicy Kultury. Tytuł ten był z jednej strony podsumowaniem istotnych rzeczy w tym obszarze, a z drugiej strony pojawia się „silna zmienna interweniująca”, jak mówi się w środowisku socjologów, z którym jestem związany, co wpłynęło na to, że jeszcze bardziej intensywnie zaczęliśmy myśleć o tym obszarze. Wiemy przy tym we Wrocławiu, jak silnie jest powiązanie …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 334 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się