Czwartek, 16 grudnia 2021
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 559 (22/2021)
Jak oceniasz tegoroczną edycję Targów Książki Historycznej? Było to dla nas prawdziwe wyzwanie, bo organizowaliśmy je w  dwa tygodnie po Targach Książki w Katowicach. Dlatego trzeba było bardzo się „sprężyć” i zorganizować działania promocyjne zaraz po zakończeniu katowickiego spotkania. Tak naprawdę cały czas borykaliśmy się z informacją o tym, jak dużo wydawnictw będzie uczestniczyć w naszych Targach. Ostatecznie było 90 stoisk, na których swoje oferty przedstawiało 90 wydawnictw i 30 muzeów, czyli razem na Targach było 120 podmiotów. Mimo że tegoroczne Targi są nieco mniejsze niż poprzednie – o około 30 proc., to jednak są komplementarne i pokazują dorobek wydawców z dwóch ostatnich lat, bo w ubiegłym roku Targów nie było. Kogo zabrakło na Targach w tym roku? Zabrakło niektórych instytucji, które poprzednio zawsze były obecne, zabrakło też kilku znanych wydawnictw, które teraz nie uczestniczą w w targach i nie wysyłają swoich pracowników na imprezy masowe. Zabrakło też wydawnictw zagranicznych, bo nie było wydawców z Rosji czy z Ukrainy, którzy tradycyjnie uczestniczyli w naszych Targach. Teraz jednak nie było możliwości, aby przyjechali, bo musieliby przejść wcześniejszą kwarantannę. Targi Książki Historycznej …
Wyświetlono 25% materiału - 180 słów. Całość materiału zawiera 720 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się