Wtorek, 29 maja 2012
Rosja na III Warszawskich Targach Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru328
Podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki jednym z najaktywniejszych wystawców zagranicznych była Rosja. Głównym organizatorem tych wydarzeń był Departament Mediów i Reklamy, który w Warszawie przedstawił ekspozycję produkcji drukowanej i multimedialnej pod tytułem "Moskwa w Książce", na którą złożyła się prezentacja przykładów produkcji ponad 50 oficyn wydawniczych działających w rosyjskiej stolicy. Wystawa została podzielona na kilka grup tematycznych, przy czym centralną grupę tworzyły wydawnictwa poświęcone obchodom Roku Rosyjskiej Historii: "Zabytki i pamiętne miejsca w Moskwie", "Publikacje o tematyce historycznej, patriotycznej i wojskowej", "Życie sławnych mieszkańców Moskwy i losy znanych miejskich dynastii", "Moskwa w literaturze, malarstwie, plakacie i sztuce fotograficznej", "Klasyczna i współczesna literatura w programie miasta: proza i poezja". Znaczna część moskiewskiej ekspozycji pod hasłem "Wydawnictwa stołeczne - dzieciom i młodzieży" adresowana była specjalnie do młodszych czytelników. Pierwszego dnia targów dokonano ekspozycji zatytułowanej "Wystawcy moskiewscy - dzieciom i młodzieży", którą przedstawił znany autor literatury dla dzieci, laureat Nagrody Rządu Moskwy w dziedzinie kultury oraz nagród literackich "Marzenia najgłębsze" i …
Wyświetlono 25% materiału - 158 słów. Całość materiału zawiera 633 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się