Poniedziałek, 7 stycznia 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru345
W ostatnich dniach 2012 roku Rada Ministrów wprowadziła w życie zaproponowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego zmiany zasad finansowania programu Kultura+. Zmiany te dotyczą przede wszystkim przesunięcia planowanych wydatków w latach 2012-2015. Realizowany od 2011 roku Wieloletni Program Rządowy Kultura+ ma dwa priorytety. Jeden z nich – „Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek” realizuje pierwszy cel szczegółowy Programu, jakim jest wzmocnienie potencjału i roli gminnych bibliotek publicznych. W ramach priorytetu przeprowadzono już pięć naborów, w ramach których dofinansowano 36 projektów w łącznej wysokości 26,3 mln zł. Nowe zapisy w uchwale są korzystniejsze dla beneficjentów. 75 proc. kosztów …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 389 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się