Niedziela, 3 kwietnia 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru297
 Z końcem marca Wirtualna Polska uruchomiła sklep internetowy z e-książkami oraz audiobookami – Cyfrowe-Ksiazki.wp.pl. E-publikacje dostarcza firma Nexto.pl. Współpraca między Wirtualną Polską i Nexto.pl obejmuje przygotowanie, uruchomienie oraz administrowanie, w oparciu o rozwiązania Nexto.pl, serwisu oraz sklepu internetowego zawierającego cyfrowe publikacje. Całość jest ściśle powiązana z serwisem ksiazki.wp.pl – najbardziej cenioną przez internautów witryną dedykowaną literaturze. Miesięcznie serwis WP odwiedza blisko 660 tys. użytkowników. „Jest to szansa zarówno dla wszystkich wydawców już z nami współpracujących jak i dla tych, którzy planują wejście na rynek publikacji elektronicznych” – mówi …
Wyświetlono 25% materiału - 88 słów. Całość materiału zawiera 355 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się