Poniedziałek, 1 grudnia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru234
6 listopada wystartował serwis internetowy Audioteka.pl zajmujący się dystrybucją książek audio w formacie MP3. Pliki można pobierać ze strony WWW. Nawigację w serwisie oraz łatwiejsze wybieranie tytułów umożliwiają kategorie tematyczne. Serwis oferuje także kolekcje dopasowane do różnych potrzeb użytkowników, jak „Dla stojących w korku” czy „Na długie zimowe wieczory”. W premierowej ofercie Audioteki.pl znalazły się m.in. „Diabeł ubiera się u Prady” Lauren Weinberger (Albatros), „Opowieści z Narnii” Clive’a Staplesa Lewisa (Media Rodzina) czy „Polska Piastów” Pawła Jasienicy (Prószyński i S-ka). …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 320 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się