Wtorek, 15 kwietnia 2014
W USA wzrosła sprzedaż książek
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru379
Wprawdzie minimalnie, o 1 proc., ale w 2013 roku odnotowano wzrost wartości sprzedaży książek w USA. Według danych Association of American Publishers, przychody wydawców książkowych wyniosły 15,05 mld USD. Dane pochodzą od 1211 wydawnictw objętych statystykami programu StatShot. Wzrosty notowały niemal wszystkie rynkowe segmenty, poza książką dziecięcą i młodzieżową, gdzie spadek był wysoki, wyniósł aż 6,6 proc. Literatura dla dorosłych miała minimalny wzrost, o 0,8 proc., co uznawane jest i tak za sukces, biorąc pod uwagę, że w 2012 roku rynek notował wielki boom w związku z trylogią EL James. Wartość sprzedaży e-booków w kategorii literatury dla dorosłych wzrosła o 3,8 proc., do 1,3 mld USD, a zatem okres błyskawicznych przyrostów w tym segmencie rynek ma już za sobą, …
Wyświetlono 25% materiału - 119 słów. Całość materiału zawiera 477 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się