Niedziela, 18 sierpnia 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru360
Jak wynika z raportu Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej liczba istniejących w Polsce nośników outdoorowych na koniec czerwca wyniosła 91,6 tys. W porównaniu z końcem 2012 roku ich liczba wzrosła o nieco ponad 1000. Jednak, jak zastrzegają twórcy raportu, wspomniana zmiana wynika przede wszystkim z faktu, że w najnowszym zestawieniu danych o rynku reklamy zewnętrznej po raz pierwszy uwzględniono firmę CAM Media, do której należy ok. 3100 nośników, choć są to głównie małe powierzchnie na rowerach miejskich. Jak więc prezentuje się bieżąca sytuacja rynku out of home? Z danych IGRZ wynika, …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 362 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się