Poniedziałek, 30 maja 2016
Wydawnictwo Sonia Draga przejęło Debit
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru435
Powstaje nowa grupa wydawnicza. Wydawnictwo Debit, specjalizujące się w literaturze dziecięcej, oficjalnie wchodzi w struktury Wydawnictwa Sonia Draga - ogłoszono w trakcie konferencji prasowej 18 maja w Centrum Konferencyjnym PAP. - Zawsze literaturę dziecięcą darzyłam sentymentem. Gdy mój syn był znacznie młodszy, to intuicyjnie sięgnęliśmy w wydawnictwie po kilka tytułów dziecięcych, mieliśmy taką ambicję, aby wydawać literaturą ciekawą - w formie i treści. Ukazało się kilka tytułów z naszym logo, ale z przyczyn dystrybucyjnych wycofaliśmy się z pomysłu i skupiliśmy się na ofercie dla osób dorosłych, która zaabsorbowała mnie bardzo. Niedawno pojawiała się fantastyczna okazja - zaproponowano mi gotowy projekt, który ma wspaniałą historię, 25 lat istnienie na rynku. Oficyna Debit była też tworzona z sercem, z pasją. Te aspekty sprawiły, że oferta wydała mi się bardzo ciekawa i bardzo bliska - mówiła w trakcie spotkania Sonia Draga, prezes zarządu Wydawnictwa Sonia Draga. - Obserwowałam od lat ofertę Wydawnictwa Debit na targach książki, zatrzymywałam się zawsze przy stoisku, …
Wyświetlono 25% materiału - 158 słów. Całość materiału zawiera 633 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się