Poniedziałek, 25 czerwca 2012
Piotr Marciszuk znowu przewodniczącym SWE PIK
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru330
W Walnym Zebraniu Sekcji Wydawców Edukacyjnych, jakie odbyło się w piątek 22 czerwca w siedzibie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska w Warszawie uczestniczyło 30 osób – członków Sekcji oraz zaproszonych gości z grona członków Izby i pracowników jej biura. Frekwencja była bardzo wysoka, bo reprezentowanych było 26 wydawnictw z grona 27 członków Sekcji. Przewodniczył, na prośbę zebranych, Włodzimierz Albin, prezes PIK. Pilne sprawy Przedmiotem ożywionej dyskusji, w której uczestniczyli niemal wszyscy uczestnicy zebrania, były relacje wydawców edukacyjnych ze stroną rządową w sprawach realizacji programu „Cyfrowa szkoła”, jak też konkursu na partnerów merytorycznych i technologicznych projektu przygotowania darmowych e-podręczników, ogłoszonego i częściowo rozstrzygniętego w ostatnich tygodniach przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Omówiono także wyniki i perspektywę współpracy z zaangażowaną przez znaczną grupę oficyn edukacyjnych agencją Multi Communications, która podjęła działania w ramach Porozumienia Nowoczesna Edukacja. Podczas spotkania nie zabrakło również debaty nad, gorąco dyskutowanym w ostatnich tygodniach w gronie oficyn edukacyjnych „Kodeksem Dobrych Praktyk”, wobec którego wniosło zastrzeżenia kilku wydawców. „Powrót” Piotra Marciszuka Podczas zebrania przeprowadzono ponadto wybor y przewodniczącego Sekcji, którym …
Wyświetlono 25% materiału - 169 słów. Całość materiału zawiera 679 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się