Poniedziałek, 9 stycznia 2012
Wypłaty repartycyjne dla wydawców
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru318
W grudniu 2011 roku Stowarzyszenie Autorów i Wydawców „Polska Książka” rozpoczęło wypłatę podmiotom uprawnionym środków zebranych z opłat reprograficznych za lata 2008 i 2009 (wraz z uzupełnieniami za lata poprzednie w przypadku tych podmiotów, którym – najczęściej z powodu braku danych niezbędnych do wykonania przelewów – środki nie zostały dotychczas wypłacone). W wypłaconej do 5 stycznia br. transzy uznano 551.159,62 zł (kwota przed uwzględnieniem VAT od kosztów), natomiast w ciągu najbliższych tygodni wypłaconych zostanie dalsze ok. 400 tys. zł. Tym …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 320 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się