Czwartek, 9 marca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru158
Jak podał „Puls Biznesu”, sieć salonów Empik rozszerzy się o sklepy w kolejnych ponad 50 miastach (głównie średniej wielkości – ok. 100 i mniej tys. mieszkańców). W ogłoszeniu, jakie ukazało się w prasie, podano listę 54 miast, w których sieć jest zainteresowana wynajęciem lokali: Bełchatów, Bolesławiec, Biała Podlaska, Chełm, Chorzów, Ciechanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Głogów, Gubin, Grudziądz, Inowrocław, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Kędzierzyn- Koźle, Kołobrzeg, Konin, Krosno, Kutno, Legionowo, Leszno, Łomża, …
Wyświetlono 25% materiału - 72 słów. Całość materiału zawiera 289 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się