środa, 3 września 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru389
Rusza międzynarodowy program Sanoma Learning Lab, który w Polsce koordynują Young Digital Planet i Nowa Era. Program adresowany jest do nauczycieli i studentów, których idee mogą przyczynić się do wzrostu efektywności uczenia się. Program jest organizowany po raz szósty, po raz pierwszy jednak umożliwia uczestnictwo nauczycielom i studentom. Tym razem swój start będzie miał w Gdańsku, w piątek 3 października 2014 roku. W okresie październik – listopad odbędzie się pięć wykładów online pod okiem międzynarodowych specjalistów, a uczestnicy będą przygotowywali zadania domowe. Zamknięcie tej części nastąpi podczas podsumowania w Warszawie 21 listopada. W jego trakcie zostaną wybrane dwa najlepsze pomysły, które wejdą do finału Sanoma Learning Lab i zmierzą …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 437 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się