Piątek, 27 marca 2015
Rozmowa z Jurijem Felsztinskim i Michaiłem Stanczewem, autorami książki „Trzecia wojna światowa?”
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru3/2015
– W książce „Trzecia wojna światowa?” stawiają panowie hipotezę, że tocząca się od roku bitwa o Ukrainę, stanowi uwerturę do globalnego konfliktu zbrojnego… – Sytuacja na wschodzie Ukrainy zdaje się wymykać spod kontroli. Zachód nie bardzo wie, jak się zachować. Zawsze zresztą czuł respekt przed Moskwą, niezależnie od tego czy władał tam car czy gensek. Na ołtarzu dobrych relacji z Kremlem jest gotowy do wielkich poświęceń. O czym Polska przekonała się po II wojnie światowej. Ponadto Zachód w starciu z Rosją miałby znacznie więcej do stracenia. Czy stosunkowo zamożne społeczeństwa zachodnioeuropejskie stać na wyrzeczenia, jakie zawsze niesie wojna? Wychowani w tradycji knuta, …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 411 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się