Wtorek, 4 grudnia 2007
Polscy wydawcy w Niemczech
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru209
Od wizyty w monachijskiej księgarni Literaturhandlung rozpoczęła się tygodniowa podróż polskich wydawców po Niemczech. Jak poinformowała Rachel Salamander, właścicielka placówki, założona została ona przed 25 laty jako pierwsza po wojnie księgarnia niemiecka specjalizująca się w tematyce judaistycznej. W tym symbolicznym miejscu, w którym sprzedaje się także pamiątki i przedmioty kultu religijnego, a przez to pokazującym jak wielkie zmiany nastąpiły w tym społeczeństwie, grupa edytorów rozpoczęła cykl spotkań zorganizowanych przez Centrum Informacji o Książce Niemieckiej w Warszawie i Polską Izbę Książki w ramach projektu „Książka non-fiction (humanistyka, nauki społeczne, biografie, książka naukowa, popularnonaukowa) na niemieckim rynku książki – podróż informacyjna redaktorów z wydawnictw polskich do Niemiec”. Projekt sfinansowany został przez Frankfurckie Targi Książki i PIK oraz uzyskał wsparcie Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej. Autorem projektu jest Nina Klein, dyrektor CIoKN. Wydawcy spotkali się z blisko 40 przedstawicielami niemieckich oficyn i firm dystrybucyjnych. Po obejrzeniu Literaturhandlung kolejnym …
Wyświetlono 25% materiału - 143 słów. Całość materiału zawiera 572 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się