środa, 24 maja 2023
W OFERCIE HITY Z WATTPADA I TIKTOKA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 594 (10/2023)
Wydawnictwo Czarna Owca stworzyło nowy imprint poświęcony literaturze Young Adult – SeeYA. – SeeYA powstało z potrzeby wydawania wartościowych książek dla młodzieży i młodych dorosłych, ale też zapewnienia im świetnej rozrywki – przekazała „Bibliotece Analiz” Anna Bukowska, kierownik działu marketingu i PR w wydawnictwie Czarna Owca. Jak zapowiada: – Książki wydawane pod marką SeeYA będą poruszać kwestie związane z wchodzeniem w dorosłość, ale nie tylko: relacje z rodziną i przyjaciółmi, odkrywanie własnej tożsamości i seksualności, wybór drogi życiowej, odnajdywanie się w społeczeństwie, radzenie sobie z problemami czy chorobami. Mają też zapewnić humor i dobrą zabawę. Planujemy wydawać wszystkie gatunki i rodzaje, od fantastyki po romanse, od retellingów klasyki, poprzez fluffy i hurt/comfort, do humorystycznych przygodówek. Wszystko, co przykuje naszą uwagę, rozbawi, okaże się wartościowe – sprawi, że będziemy chcieli to czytelnikom pokazać. Premiera pierwszego tytułu jeszcze w maju. To hit z Wattpada, gdzie uzyskał 1,6 mln wyświetleń. Z informacji wydawcy: „Mallaroy” to przygodowa, pełna humoru historia o szkole magii, opowieść o niezwykłych bliźniaczkach. Na barki zmiennokształtnej Alei spadnie …
Wyświetlono 25% materiału - 168 słów. Całość materiału zawiera 674 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się