środa, 2 marca 2022
ZGŁOSZENIA DO ZESPOŁÓW ROBOCZYCH
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 564 (4/2022)
Doroczne walne posiedzenie członków Sekcji Wydawnictw Akademickich i Naukowych PIK odbyło się 12 stycznia w trybie zdalnym. Obradowano według agendy zaproponowanej przez prezydium SWAiN. Spotkanie prowadził Andrzej Chrzanowski, przewodniczący Sekcji. Członkowie Sekcji zapoznali się z informacjami przedstawionymi przez przewodniczącego oraz zaakceptowali proponowane przez prezydium kierunki i formy dalszych prac. Postanowiono powołać następujące zespoły/grupy robocze, których plan i sposób działania zostanie skoordynowany z Komisją ds. Wydawnictw Naukowych przy KRASP: 1. Model finansowania publikacji naukowych oraz zasady współpracy sektora publicznego i prywatnego (monografie i czasopisma naukowe): przygotowanie rekomendacji zmian/uzupełnienia obecnych rozwiązań - członkowie …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 367 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się