Piątek, 18 grudnia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru420
I znów Kraków. Uściski, przybijane raz do roku piątki, poklepywanie po plecach przez kolegów i niewybredne dowcipy pod adresem co ładniejszych koleżanek. I znów zdumienie, co w nazwie imprezy robi ten przymiotnik... "Międzynarodowe". Co obecna stolica bez żalu odpuściła, błyskawicznie zagospodarowała jej historyczna poprzedniczka. Wystarczyło jednak pospiesznie przejść obie targowe hale wzdłuż i wszerz, żeby się przekonać, że tyle w nich tego internacjonalnego charakteru, co Smok Wawelski napłakał. Stoiska niemal w całości rodzime, imprezy towarzyszące podobnie. Gdzieś mignęła Rumunia, gdzieś Litwa - Gość Honorowy (a co!). Ale cóż, dziś już nikt swoich targów książki międzynarodowymi nie nazwie, bo głupio - już jedne takie są (chociaż z prawnego punktu widzenia zapewne dozwolonym byłoby nazywanie imprezy Międzynarodowymi Targami Książki w Poznaniu, Radomiu czy Wólce Kosowskiej). Co nasze, to nasze. I już. Jak zawsze niezliczone spotkania z autorami - głównie na stoiskach wydawców. Show wszystkim ukradła jednak Martyna Wojciechowska. Nie mam pojęcia, ile osób ustawiło się po jej autograf. Dwieście, trzysta, może nawet tysiąc. A jeśli ktoś mi powie, że milion, też uwierzę. Dość, że skutecznie zablokowały wszystkie alejki dookoła, a podróżniczka musiała stanąć na wysokości zadania w sensie jak najbardziej dosłownym, bo na podwyższeniu, by każdy mógł ją zobaczyć …
Wyświetlono 25% materiału - 197 słów. Całość materiału zawiera 789 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się