Poniedziałek, 11 lipca 2011
Kindle Direct Publishing
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru304
Łatwość, bezpośredniość, dochodowość – takich określeń używa koncern Amazon do opisania swojej najnowszej e-bookowej usługi, czyli Kindle Direct Publishing (KDP). Dzięki niej autorzy mogą samodzielnie publikować swoje książki (e-booki) w Amazon Kindle Store (w domenach amazon.com, amazon.co.uk i amazon. de). Książki opublikowane za pośrednictwem KDP można kupić pod postacią aplikacji Kindle na iPad, iPhone, iPod touch, komputery osobiste Windows i Apple, Blackberry i urządzenia Android oraz oczywiście na sam czytnik Kindle. Aplikacja umożliwia samodzielne publikowanie książek w językach angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim i włoskim, a cenę książki można określić w dolarach, funtach i w euro. Taka pozycja w języku angielskim jest dostępna do ściągnięcia po upływie 24 godzin. Książki w pozostałych językach trafiają do sprzedaży w …
Wyświetlono 25% materiału - 117 słów. Całość materiału zawiera 471 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się