Poniedziałek, 3 listopada 2008
10. Mini Targi Empiku
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru233
W dniach 20-21 października, jak zwykle w Centrum Promocji Kadr w Konstancinie- Jeziornej, odbyły się Mini Targi Empiku. Szczególne, nie tylko dlatego, że dziesiąte. Pierwszego dnia zorganizowana została bowiem kameralna prezentacja zmian, jakie obecnie przechodzi firma, a tak naprawdę spotkanie całej wierchuszki Empiku z jego dostawcami (tym bardziej dziękujemy za zaproszenie). Na sali obecni byli Eyal Lahav, prezes spółki, Beata Gesché- Zbrożek, dyrektor handlowy i członek zarządu, Keith Murphy, dyrektor zarządzający, Jan Obojski – szef magazynu centralnego oraz Konrad Buczyński – dyrektor ds. zaopatrzenia i procesów. Nie zabrakło także działu książki z Pawłem Pakułą, jego szefem, na czele. Zaproszono także Davida Eastwooda – dyrektora operacji DHL na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, firmy, która od strony transportowej obsługuje magazyn. Nie ma dwóch zdań – Empik potraktował swoich partnerów poważnie. Na sali obecna była też większość z najważniejszych dostawców, choć brakowało np. przedstawiciela firmy dystrybucyjnej Espace, która z siecią współpracuje. Gdybym miał dziś, po niemal dwóch tygodniach od tamtego wydarzenia, napisać, co szczególnie utkwiło mi w pamięci, wymieniłbym płomienną (przywódczą!) mowę prezesa, pokorę, z jaką kontakt z salą nawiązywała Beata Gesché- Zbrożek, oraz (wreszcie!) powiedzenie nam, skąd biorą się problemy we wdrożeniu centralnego zaopatrzenia salonów. Otóż biorą się z niedoświadczonego jeszcze personelu magazynu, zbyt małej …
Wyświetlono 25% materiału - 202 słów. Całość materiału zawiera 809 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się