Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
ROSZCZENIA DO BUDYNKU PRZY FOKSAL 3/5
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 495 (6/2019)
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich może stracić swoją tradycyjną siedzibę przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie. Jak informowała „Gazeta Stołeczna” z 2-3 marca, od 26 lat budynek, w którym od dziesięcioleci mieściło się centrum działań społecznych dziennikarzy, próbuje odzyskać rodzina przedwojennego właściciela księcia z rodziny Bourbonów. Na miejscu Pałacu Bourbona, zniszczonego w trakcie działań wojennych, po wojnie wzniesiono socrealistyczny budynek Domu Dziennikarza, którym zarządza Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. W tym budynku ma …
Wyświetlono 25% materiału - 69 słów. Całość materiału zawiera 276 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się