Wtorek, 5 stycznia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru421
Ogólnopolska akcji Wybory Literackie rozpoczęła się w maju 2014 roku we Wrocławiu w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Przez półtora roku zaangażowało się w nią ponad 80 tys. czytelników z całej Polski, którzy podczas czterech edycji głosowali na ulubionych polskich literatów. I tak, wśród twórców klasycznych wielki powrót Henryka Sienkiewicza, a wśród pisarzy współczesnych kolejny raz bezkonkurencyjny okazał się Andrzej Sapkowski. 25 października odbył się wielki finał Wyborów Literackich. Ostatnie Wybory Literackie odbyły się równolegle z wyborami parlamentarnymi. Henryk Sienkiewicz (12,7 proc. głosów) zajął ponownie miejsce lidera na liście klasyków, zmuszają do ustąpienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 390 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się