Wtorek, 23 października 2018
Rozmowa z Kristiną Sabaliauskaitè
– Cykl „Silva Rerum” składa się z czterech tomów. Taki był plan, czy też kolejne części pojawiły się po sukcesie pierwszej? – Od razu tak zamierzałam. Zaczynając przed dekadą pracę nad tą prozą, wiedziałam, o czym traktować będą kolejne opowieści. Z projektem narracji historycznej – toczącej się na przestrzeni ponad stu lat – udałam się do edytora. Początkowo ustosunkował się do mego pomysłu sceptycznie, lecz go przekonałam. – Załóżmy, że Kristina Sabaliauskaitè dysponuje wehikułem czasu. Do której z opisywanych epok chciałaby się przenieść? – Do żadnej, ponieważ nie przestrzegano wtedy higieny, zaś medycyna stała na …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 382 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się