Piątek, 14 czerwca 2024
WŁASNY PORTAL O WARSZAWIE
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 619 (11/2024)
3 czerwca wystartował nowy portal o Warszawie – Raport Warszawski (raportwarszawski.pl). To medium, należące do wydawnictwa Skarpa Warszawska, które skupia się na treściach lokalnych – zarówno newsowych, jak i bardziej reportażowych, interwencyjnych i społecznych. Redaktorem naczelnym nowego portalu został Piotr Wróblewski, poprzednio kierownik online w Polska Press, a także laureat Grand Press 2023 za książkę „Żarnowiec. Sen o polskiej elektrowni jądrowej” (Krytyka Polityczna). Skład redakcji tworzą także: Greta Sulik (wcześniej Radio Warszawa i haloursynow.pl), Miłosz Piotrowski (Radio Kolor i Eska Warszawa), Marta Gostkiewicz (PAP i WP.pl) oraz fotograf Maciej Gillert (Fakt i Super Express). – Chcemy być wyborem numer jeden w Warszawie. Stworzyliśmy świetny zespół redakcyjny doskonale znający się na stołecznych tematach. W Raporcie Warszawskim stawiamy na jakościowe dziennikarstwo, skupiamy się na tematach lokalnych, interwencyjnych i społecznych. Takich, które interesują mieszkańców Warszawy oraz całej aglomeracji – mówi Piotr Wróblewski, redaktor naczelny Raportu Warszawskiego. Na stronie głównej Raportu znajdują się następujące kategorie: interwencje, miasto, inwestycje, polityka, transport, kryminalne, historia i kultura. – W tej chwili redakcja liczy pięć osób, ale w ciągu najbliższych miesięcy dołączą do nas kolejni świetni dziennikarze. Poza tematami przygotowanymi przez …
Wyświetlono 25% materiału - 183 słów. Całość materiału zawiera 735 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się