Piątek, 1 września 2023
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 600 (16/2023)
Co czwarta polska księgarnia zarejestrowana w Ogólnopolskiej Bazie Księgarń funkcjonuje w mniejszej lub większej galerii handlowej. Jak podaje Empik, ponad 3/4 klientów odwiedzających salony sieci w galeriach handlowych przychodzi przede wszystkim do Empiku, a przy okazji dokonuje zakupów w innych sklepach. Klienci platformy Empik.com preferują odbiór swoich zamówień w salonach stacjonarnych, także ulokowanych tych w centrach handlowych (piszemy o tym na stronie 2). Nowe miejsca punktów odbioru zamówień w molochach w dużych miastach uruchomił w ostatnim czasie także Glosel (więcej na stronie 3). Najemcy istotnie przyczyniają się do sukcesu centrów handlowych – wskazuje Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług (ZPPHiU). To ich aktywność i promocje budują ruch. Okazuje się jednak, jak wskazuje organizacja, że „właściciele galerii oczekują, że najemcy dopłacą także za sprzedaż swoich produktów i usług w internecie – podczas gdy to właśnie galerie powinny dopłacić właścicielom sklepów za budowanie ruchu i zwiększanie odwiedzalności. Wzrost odwiedzalności …
Wyświetlono 25% materiału - 147 słów. Całość materiału zawiera 588 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się