Poniedziałek, 6 sierpnia 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru333
„Co łączy czytelników książek i fanów marki Škoda? Obie te grupy doskonale wiedzą co dobre” – czytamy w komunikacie samochodowego koncernu. 1 sierpnia rozpoczął się wspólny projekt Škody – lidera sprzedaży nowych samochodów na polskim rynku i Lubimyczytać.pl – największego polskiego serwisu czytelniczego. „ŠKODA. Czytam, bo wiem co dobre!”, to kolejna odsłona programu rekomendacji „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. W ramach akcji „ŠKODA. Czytam, bo wiem co dobre!” Škoda zaprosiła internautów do wspólnego wyłonienia najlepszych książek w sześciu sugestywnych kategoriach tematycznych: …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 323 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się