Poniedziałek, 4 lipca 2022
PO SZKOLENIU BIBLIOTEKI ANALIZ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 572 (12/2022)
Dwudziestu księgarzy z całej Polski wzięło udział w bezpłatnym szkoleniu online organizowanym przez Bibliotekę Analiz „Jak promować polską książkę i historię w księgarniach”, które odbyło się online 25 czerwca. – Polacy są zainteresowani polską historią i literaturą, potrzebują jednak bardziej nowoczesnych technik promocji i lepszego dopasowania oferty do ich potrzeb. W naszym kraju dobrze sprzedaje się literatura faktu, a przede wszystkim biografie i wspomnienia, publicystyka, reportaże oraz książki poświęcone historii XX wieku. Co ciekawe, tego typu lektury o wiele częściej wybierają mężczyźni – mówiła wykładowczyni Magdalena Kos. Omówiła różnice pokoleniowe, prezentowała m.in. na jakie parametry książek zwracają uwagę różne pokolenia oraz jak wyeksponować ulubione przez Polaków rodzaje i gatunki literatury polskiej, by przyciągały uwagę w księgarni, …
Wyświetlono 25% materiału - 116 słów. Całość materiału zawiera 465 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się