Poniedziałek, 13 marca 2006
Dystrybucja książek w USA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru153
Złe wieści dochodzą z branży dystrybucji książek w USA. Firma Borders Group oświadczyła, że zmienia prognozę przychodów i zysków na trzeci kwartał. Będą one niższe niż planowano. Oświadczenie to brzmi jak deja vu. W październiku ubiegłego roku, ta druga co do wielkości sieć księgarska, również zmniejszyła swoje prognozy na trzeci kwartał oraz na cały rok. Trzeci kwartał 2005 roku notowana na nowojorskiej giełdzie spółka ma zamknąć stratą w wysokości 16 do 20 centów, co w przybliżeniu oznacza dwukrotnie wyższą stratę w …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 325 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki