Wtorek, 15 kwietnia 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru379
Projekt TISP (Technology Innovation for Smart Publishing) prezentuje Smart Book Online – miejsce spotkań technologii i sztuki wydawniczej. Jak nawiązać dialog między branżą wydawniczą a sektorem nowych technologii? Gdzie w dobie publikacji cyfrowych można znaleźć przestrzeń do wymiany i analizy innowacyjnych rozwiązań? Odpowiedzią jest TISP (Innowacyjne technologie dla nowoczesnych firm wydawniczych), europejska platforma tematyczna prowadzona przez Włoskie Stowarzyszenie Wydawców (Associazione Italiana Editori, AIE) i wspierana przez Komisję Europejską w celu rozwoju rozwiązań biznesowych łączących dwa wspomniane sektory oraz promowania polityki innowacyjnej na arenie lokalnej i europejskiej. 8 kwietnia w ramach TISP zaprezentowany został Smart Book – ogólnodostępna platforma z materiałami dla wydawców i specjalistów ICT. Smart Book został oficjalnie zaprezentowany na Targach Książki w Londynie podczas seminarium poświęconemu tej tematyce: „Publishing and the ICT sector: …
Wyświetlono 25% materiału - 125 słów. Całość materiału zawiera 500 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się