Poniedziałek, 1 grudnia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru234
Po trzech kwartałach Agora zanotowała przychód ze sprzedaży wydawnictw w wysokości 151,8 mln zł (spadek o 2,1 proc.), a ze sprzedaży kolekcji 40 mln zł (spadek o 58,4 proc.). Ogółem przychody koncernu wyniosły 941,8 mln zł (wzrost o 2,4 proc.). „Gazeta Wyborcza” była liderem wśród dzienników opiniotwórczych ze średnią dzienną sprzedażą 392 tys. egz. (spadek o 9,9 proc.). Jej wpływy ze sprzedaży liczonej w egzemplarzach spadły o 15,3 proc. Agora wydała cztery kolekcje i sześć …
Wyświetlono 25% materiału - 75 słów. Całość materiału zawiera 300 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się