Poniedziałek, 7 marca 2011
Outlet Empiku
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru295
Nie mogło być inaczej, po komunikacie Empiku dotyczącym inauguracji – 18 lutego, outletu sieci na stołecznych Kabatach w branży zawrzało. Skargi wydawców oraz apele o wyjaśnienie szczegółów tej sprawy trafiały też do Polskiej Izby Książki. Wydaje się jednak, że na szczęście była to klasyczna przysłowiowa burza w szklance wody. Empik informował m.in. że: „asortyment stanowią produkty w pełni wartościowe – końcówki serii/ wydań, tytuły wydane kilka lat temu, tylko część oferty to produkty uszkodzone”. Całkowicie odmienne wrażenie budzi jednak osobista wizyta we wspomnianym outlecie. Zdecydowana większość dostępnego asortymentu książkowego do publikacje sprzed kilku lat, zapasy magazynowe, które nie …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 393 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się