Poniedziałek, 19 czerwca 2006
Kamienica Domu Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru170
A jednak. 14 czerwca Dom Książki Warszawa, spółka zależna Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych, zawarł z Neilem R. Balfourem umowę sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej w Warszawie przy ul. Jasnej 26 wraz z prawem własności budynków. Umowa została zawarta „na warunkach określonych w ofercie złożonej przez Neila R Balfoura w ramach konkursu ofert”, tj. za cenę 15,2 mln zł, poinformowało wydawnictwo w komunikacie giełdowym. Jego zarząd poinformował także, iż zgodnie z umową pożyczki zawartą 23 lutego 2006 roku, Dom Książki …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 322 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się