Poniedziałek, 11 stycznia 2010
Podsumowanie brytyjskiego rynku książek za 2009 rok
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru265
Styczeń tradycyjnie jest czasem refleksji i zadumy nad minionym rokiem. Portale i gazety tworzą zestawy podsumowań, bardziej lub mniej udane listy, poparte – albo i nie – wynikami sprzedaży wydawców, księgarń, sklepów. Jeśli chodzi o rynek anglojęzyczny niestety łatwo nie jest go podsumować, gdyż jaki kraj taki obyczaj czytelnictwa. W najbliższych numerach Biblioteki Analiz przedstawimy wyniki najlepiej sprzedających się książek oraz rankingi najbardziej popularnych pozycji na zagranicznych rynkach. Wierzymy, że takie zestawy przybliżą Państwu co piszczy (czy piszczało) w trawie u bliższych i dalszych sąsiadów, a nawet pomogą w wyborze danej książki przy wprowadzeniu na rynek polski. Na początek zajmiemy się najsilniejszym rynkiem brytyjskim. …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 417 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się