Poniedziałek, 23 stycznia 2012
Branżowe „Gazele Biznesu” 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru319
W ostatnich tygodniach 2011 roku dziennik „Puls Biznesu” zaprezentował dwunaste zestawienie rankingu „Gazele Biznesu”, dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, przygotowanego we współpracy z Coface Poland. Także w branży wydawniczej jest to cenione wyróżnienie, na które bardzo chętnie powołują się nagrodzone firmy. Na liście Gazele Biznesu 2011 znalazło się łącznie 3779 przedsiębiorstw, czyli o 279 więcej niż w roku poprzednim. Na miano „zwycięzcy” rankingu wywodzącego się z branży książkowej zasłużyła krakowska hurtownia Ateneum – pozycja 250 (pozycja 173 w 2010 roku – red.). Drugi rok z rzędu okazuje się że w najnowszym zestawieniu brakuje miejsca dla firmy, która najlepszą okazała się rok wcześniej. Ubiegłoroczny …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 418 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się