Sobota, 29 kwietnia 2017
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru457
Michał Rędziak, Przemysław Romański i Łukasz Kuśnierz, a właściwie ich wydawnictwo SQN z Krakowa to bohaterowie artykułu Bartosza Klimasa, jaki ukazał się w dodatku „Życie Krakowa i Małopolski” do „Rzeczpospolitej” 10 kwietnia. Litery SQN w nazwie wydawnictwa pochodzą od łacińskiego zwrotu Sine Qua Non, co można przetłumaczyć jako „warunek konieczny”. Jak czytamy, wszyscy trzej panowie wcześniej pracowali w branży IT, ale „ostatecznie postawili na pasję sportowo-literacką”, a konkretnie wydają książki o sporcie. Pierwszą publikacją była autobiografia Andresa Iniesty, piłkarza hiszpańskiego klubu Barcelona, zatytułowana „Rok w raju”, …
Wyświetlono 25% materiału - 86 słów. Całość materiału zawiera 344 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki