Sobota, 10 kwietnia 2021
PROGRAM WSPARCIA DLA LOKALNYCH KSIĘGARŃ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 544 (7/2021)
Aby wesprzeć amerykańskie niezależne księgarnie dotknięte skutkami Covid-19, organizacja The Book Industry Charity Foundation (Binc) powołała specjalny program grantowy pod nawą Survive to Thrive (Przetrwaj, aby się rozwijać). Dzięki darowiźnie od Ingram Charities i Ingram Content Group (firm technologicznych oferujących rozwiązania dla branży wydawniczej) udało się pozyskać 500 tys. dolarów. Do projektu dołączyła platforma Bookshop.org, oferując 250 tys. dolarów oraz liderzy amerykańskiej branży książkowej – wydawnictwa Hachette, Harper Collins, Macmillan Publishers i Penguin Random House – którzy łącznie na ten cel przeznaczyli 250 tys. dolarów. Na koncie fundacji jest więc już 1 mln dolarów, ale celem jest pozyskanie do końca maja 2 mln dolarów. Na stronie www.bincfoundation.org trwa zbiórka, każdy może dołożyć swoją cegiełkę do grantu. „Sposobem na osiągnięcie celu tej kampanii – i pomoc jak największej liczbie księgarń – jest zaangażowanie każdego, kto może. Każda wpłata ma znaczenie” – zachęca Pamela French z Binc. „Kiedy wszyscy zwracamy uwagę na przedostanie się na drugą stronę pandemii, chcę mieć pewność, że lokalne księgarnie – …
Wyświetlono 25% materiału - 159 słów. Całość materiału zawiera 636 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się