Czwartek, 28 stycznia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru425
Robert Drózd dokonał podsumowania statystyk 2015 roku dotyczących prowadzonego przez niego bloga Świat Czytników, który w ostatnich latach stał się dla wydawców opiniotwórczym źródłem informacji na temat miłośników książek cyfrowych. I tak, w poprzednich 12 miesiącach blog zanotował niemal równo 4 miliony wizyt, a odwiedziło go ponad 1,3 mln użytkowników. Średnio na stronie spędzali oni ponad cztery minuty. W porównaniu do statystyk z 2014 to wartości wyższe o 10-15 proc. "Jasne, statystyki często liczą jedną osobę kilka razy, bo przecież ktoś odwiedza stronę z domu, z pracy, z telefonu czy tabletu. Ale gdy pomyślę, że zachodziły tu setki tysięcy osób, że to liczba równa wielkości dużego polskiego miasta, …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 432 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się