Poniedziałek, 15 grudnia 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru396
Pod adresem www.swietywojciech.pl powstała nowa księgarnia internetowa. Jak poinformował Maciej Zimnicki, doradca zarządu wydawnictwa ds. marketingu i promocji, ruszyła nowa strona www, która jest jednocześnie księgarnią internetową Wydawnictwa Świętego Wojciecha, gdzie „na miłośników książki katolickiej i chrześcijańskiej czeka ponad pół tysiąca książek i stale powiększająca się oferta e-booków”. W otrzymanym komunikacie czytamy dalej, że „strona www.swietywojciech.pl zyskała nowy, przejrzysty, nowoczesny wygląd, doskonale wyświetla się zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu, umożliwia swobodne korzystanie ze smartfona czy tabletu podczas jej przeglądania. Nowością, z której mogą być zadowoleni klienci, jest możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio na stronie wydawniczej”. „Nowa …
Wyświetlono 25% materiału - 100 słów. Całość materiału zawiera 402 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się